O nas O programach O historii Weryfikacja i ładowanie danych Projekty Internetowe
0
Firma Asoft powstała 1994 roku w Warszawie jako firma specjalizująca się w produkcji oprogramowania. Żeby zapewnić Klientowi pełną obsługę a także bezpieczne użytkowanie napisanych przez nas aplikacji, wprowadziliśmy kompleksową usługę od planowania sieci, instalacji oprogramowania systemowego wraz ze wszystkimi zamówionymi usługami, aż po zaprojektowanie, opracowanie, przetestowanie i wdrożenie aplikacji specjalnie zrobionej na potrzeby zamawiającego. Następnie zdalny nadzór i szkolenia w oparciu o zdalny dostęp do komputera lub sieci użytkownika. Oprogramowanie nasze jest tworzone na zamówienie w ścisłej współpracy z przyszłym użytkownikiem. W ramach takiej współpracy powstały tak różne systemy jak:

Oprogramowanie magazynowe do zarządzania hurtownią importującą elementy wyposażenia kuchni i okucia do drzwi i konstrukcji szklanych,

Różnorodne oprogramowanie do zarządzania kontaktami z Klientem realizowaliśmy na długo przed tym kiedy hasło CRM stało się modne.

Program dla firmy eksportowo-importowej do zarządzania realizacją kontraktów i kontaktów z nimi związanych (bez magazynu ale z zarządzaniem umowami, dostawami i zamówieniami),

Program CRM dla przedstawicielstwa szwajcarskiej firmy do prowadzenia działalności marketingowo szkoleniowej oraz certyfikacyjnej

Program do zarządzania kontaktami w 3 poziomowej strukturze rozproszonej (centrala, oddziały i oddziały regionalne) z synchronizacją informacji przez e-mail i dokładnym podziałem uprawnień i dostępu do informacji,

Program dla przedstawicielstwa szwedzkiego producenta do zarządzania kontaktami, obsługi wysyłek. Udostępniający przez replikację dane wszystkim handlowcom. Wzbogacony o połączenie z oprogramowaniem do zarządzania SCALA (dane ze Scali też są udostępniane pracownikom zdalnym).

Program do obsługi działalności leasingowej (od oferty przez umowy przez harmonogram i wszystkie faktury aż po sprzedaż przedmiotu leasingu),

Program do wprowadzania danych osobowych w akcjach marketingowych. Zawiera rozbudowane mechanizmy weryfikacji adresów. Zrealizowany w 3 stopniowej architekturze. Dane wpisywane i wstępnie weryfikowane są w sieci lub na wolnostojących komputerach. Potem są zbierane i synchronizowane na serwerze i przez dedykowane łącze przesyłane do dalszej obróbki w sieci w centrali. Aktualnie jest on wykorzystywany na około 30 stanowiskach.

Program spełniający warunki ustawy O ochronie danych osobowych do przechowywania i rejestrowanego udostępniania danych osobowych. Umożliwiający ładowanie, poprawianie, deduplikację i przechowywanie danych z dowolnie skomplikowanych ankiet. Gwarantuje utrzymanie kompletu informacji i jednocześnie spełnienie warunków ustawodawcy.

Program marketingowy, spełniający warunki ustawow O ochronie danych osobowych do przechowywania i rejestrowanego udostępniania danych osobowych. Umożliwiający ładowanie, poprawianie, deduplikację i przechowywanie danych z dowolnie skomplikowanych ankiet. Wyspecjalizowany do obsługi firm z sektoru FMCG.

Weryfikator danych podatkowych V-PN wykorzystany w pilotażowym wdrożeniu platformy integrującej IPE-PN w 6 gminach całej Polski.

Oprogramowanie do sterowania produkcją przy użyciu kodów paskowych ułatwiające zdobycie i utrzymanie certyfikatów ISO-9000.

Administracja na zlecenie Bazą danych osobowych.

Oprogramowanie do automatycznej obróbki poczty przychodzącej współpracujące z Outlookiem

Kompletny system do obsługi wymiany dokumentów EDI zintegrowane z systemem magazynowym a oparte o Biztalk server.

Internetowy sklep z drobnym sprzętem AGD , wydawany tak żę jako katalog na CD-Romie z możliwością automatycznego generwoania zamówień.

Oprogamowanie w Java Script i wydawanie edycji 10 multimedialnych instrukcji do telefonów komórkowych.

Aby usprawnić tworzenie oprogramowania część zespołu pracuje zdalnie w oparciu o stały kontakt e-mailowy. Serwis naszego oprogramowania jest także realizowany przez e-mail lub zdalny dostęp do sieci Klienta (w zależności od wybranego rozwiązania). Umożliwia to szybką reakcję na zmianę potrzeb Klienta lub na wykryte usterki. Wysoką jakość produktów zapewnia używanie nowoczesnych narzędzi do programowania obiektowego oraz formalnej metodologii UML.
CRM - EDI - EANCOM - BIZTALK - AIC - walidacja - deduplikacja - normalizacja BAZ ADRESOWYCH www.asoft.pl kontakt z nami

realizacja: gałęcki