O nas O programach O historii Weryfikacja i ładowanie danych Projekty Internetowe
0
Firma nasza brała udział w projekcie przygotowania oprogramowania do obsługi danych osobowych a następnie załadowaniu do niego danych historycznych jak też zorganizowaniu wpisywania nowych ankiet ich weryfikacji i ładowania do głównego programu.
W efekcie powstała ponad 3 mln baza osób i danych marketingowych złożonych nie tylko z danych adresowych ale też bardzo róznorodnej informacji dodatkowej. Wystarczy powiedzieć że zbierano je w 30 różnych ankietach, niektóre z nich zawierały nawet około 80 róznych pól. Ogrom pracy związanej z tworzeniem bazy o objetości wielu GB zaowocował też stworzeniem i dokładnym przetestowaniem całej gamy narzędzi i procedur organizacyjnych zapewniających skuteczne i dokladne ładowanie danych przy ich pełnej weryfikacji.
Szczególnie rozbudowalismy mechanizmy weryfikacji adresów przy pomocy naszych baz słownikowych a także unikalnych algorytmów podziału adresu na fragmenty jak też porównywania i poprawy adresów wpisanych z błędami (literówki itp).

Unikalne na naszym rynku doświadczenia wykorzystujemy w ładowniu danych do innych baz takich jak systemy do zarządzania przedsiębiorstwem (przy uruchamianiu systemu) lub hurtownie danych. Służymy pomocą w organizacji i przeprowadzeniu takich projektów.
CRM - EDI - EANCOM - BIZTALK - AIC - walidacja - deduplikacja - normalizacja BAZ ADRESOWYCH www.asoft.pl kontakt z nami

realizacja: gałęcki