O nas O programach O historii Weryfikacja i ładowanie danych Projekty Internetowe
0
Arras

e-Sklep

FTGate
Arras: Aktualny Rejestr Raportów Serwisowych

Internetowy system raportowania w sieci serwisowej Arconet.

Program ten został wykonany w technologii internetowej w oparciu o przeglądarkę oraz o serwer WWW udostępniony przez home.pl. Zapewnia to z jednej strony prostotę i jednolity mechanizm użytkowania typowy dla programów opartych o WWW ale też powoduje ograniczenia możliwości wynikające z przyjętej platformy. Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest stała dostępność dokładnych i jednakowych informacji dla wszystkich zainteresowanych grup użytkowników. Użytkownicy programu to:
Klient - właściciel uszkodzonego sprzętu - może załogować się numerem zlecenia i sprawdzić stan swojej naprawy.

Zleceniodawca - hurtowy dostawca uszkodzonego sprzętu - ma możliwość przeglądania stanu wszystkich swoich napraw.

Gwarant - w jego imieniu wykonywane są naprawy, on też rozlicza je i pokrywa koszty oraz dostarcza części zamienne.

Serwis - przez swoich pracowników może wpisać zlecenie, dopisać koszty z nim związane i określić stan zlecenia oraz zamówić do niego części.

Arconet - pełni funkcje kontrolno - administracyjne. Poza wersją internetową istnieje też wersja lokalna z pełną synchronizacją danych umożliwiająca szybką i bezpieczną pracę na zawsze aktualnych danych.

e-Sklep

Interaktywny sklep WWW na CD
Oprogramowanie sklepu powstało dla firmy handlującej sprzętem AGD a było używane też przez jednego z największych producentów telefonów komórkowych do sprzedaży i promocji oryginalnych akcesoriów. Jest to rozbudowany katalog umożliwiający pracę w internecie a jednocześnie możliwe jest wydanie go na CD-Romie przy zapewnieniu możliwości łatwego składania zamówień w formie elektronicznej.

FTGate

Znane poprzednio jako jeden program FTGate produkt ten został określony przez Network World jako "The Perfect Mail Server". Teraz na tej podstawie powstała cała rodzina serwerów od wersji Lite, przez Office aż po wersję Pro (patrz porównanie). Są one jednymi z najpopularniejszych serwerów pocztowych na rynku i napewno na to zasługują. Łatwo dostępne nawet bardzo zawansowane funkcje pozwalają na pełne wykorzystanie funkcjonalności także przez mniej zawansowanych Administratorów. Nowicjuszom łatwo pozwalają się okiełznać natomiast zawansowani uzytkownicy znajdą wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia elastycznego, pewnego i bezpiecznego systemu poczty dla dowolnie wielkiej organizacji. Jako autoryzowany Dystrybutor proponujemy nabycie licecji za naszym pośrednictwem

Oferujemy sprzedaż w cenach producenta i słuzymy też naszym doświadczeniem wynikającym z nieprzerwanego używania tych produktów od 1998 roku tak przez nas jak i naszych Klientów w kilkunastu sieciach komputerowych.


Specyfikacja FTGate:
    -  porównanie
    -  FTGateLite
    -  FTGateOffice
    -  FTGatePro
CRM - EDI - EANCOM - BIZTALK - AIC - walidacja - deduplikacja - normalizacja BAZ ADRESOWYCH www.asoft.pl kontakt z nami

realizacja: gałęcki